Chcesz zlecić import wina z Ameryki Południowej?

Po opracowaniu solidnego planu biznesowego i marketingowego, zdobyciu odpowiedniego finansowania oraz zidentyfikowaniu i ukierunkowaniu odpowiednich dostawców i klientów (rażące uproszczenie), nadszedł czas, aby uzyskać odpowiednie referencje, aby ostatecznie wykonać import wina z Ameryki Południowej.

Poniżej znajdują się niektóre z kluczowych i niezbędnych licencji, zezwoleń i dokumentów, które należy wykonać przed złożeniem pierwszego zamówienia i/lub planowaniu usługi takiej jak import wina z Ameryki Południowej!

Jako firma transportowa wykonująca import wina z Ameryki Południowej współpracujemy z coraz większą liczbą klientów, którzy importują wino dla pierwszy raz. W tym miejscu dzielę się z Wami kluczowymi wstępnymi krokami w zakresie zgodności, a także przeglądem innych istotnych szczegółów/zasobów związanych z zostaniem importerem wina.

Zezwolenie podstawowe importera: Pierwsza wymagana do uzyskania i zarazem najważniejsza licencja przemysłowa. Biuro Podatków od Alkoholu i Handlu wymaga, abyś miał pismo od winnicy, która chce eksportować do Ciebie, zanim będziesz mógł złożyć wniosek. Wniosek i instrukcje można znaleźć na stronie biura, a ich rozpatrzenie w normalnych okolicznościach zajmuje około 60 dni.

Po otrzymaniu przez importera win z Ameryki Południowej swojego podstawowego zezwolenia, powinien on natychmiast złożyć wniosek o dostęp do składania on-line swojego Certyfikatu Wniosku o Etykietę . Ten prosty jednostronicowy formularz jest bezpłatny i zajmuje około 30 dni i jest gotowy dla importera, gdy ma do przedstawienia etykiety.