Kopalino domki do wynajęcia – spędź urlop nad morzem!

Podczas gdy niektórzy goście wynajmujący Kopalino domki mogą być bardziej kłopotliwi niż są tego warci, właściciele wynajmu krótkoterminowego mogą odetchnąć spokojnie, wiedząc, że ich pobyt będzie krótki. Może to być satysfakcjonujące, gdy goście wybiorą Twoją nieruchomość na zaręczyny, miesiąc miodowy lub wielkie urodziny i powiedzą Ci, że Twój obiekt zapadł w pamięć. Ze względu na ciągłe odwiedzanie różnych gości, wynajem mieszkań wakacyjnych kosztuje więcej w utrzymaniu i utrzymaniu niż nieruchomości takie jak Kopalino domki kupowane na wynajem. Obejmuje to wszystko, od częstego sprzątania, obsługi problemów gości (np. Naprawianie zepsutych urządzeń), wymiany zapasów i ogólnie utrzymywania porządku w czystości. Może się okazać, że zarządzanie Twoją firmą zajmującą się wynajmem wakacyjnym wkrótce zmieni się z przyjemnego zawodu w niepełnym wymiarze godzin na intensywną pracę w pełnym wymiarze godzin 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jeśli działasz bez pomocy innych osób (lub agenta).

Istnieje wiele zadań, które zapewniają zajęcie między pobytami gości wynajmujących Kopalino domki. Takie jak wymiany, odpowiadanie na zapytania, marketing, dostosowywanie cen, organizowanie zameldowania i wymeldowania. Będziesz mieć również możliwość składania wniosków o anulowanie rezerwacji, skarg i odpowiadania na negatywne opinie gości – co oznacza, że ​​możesz spędzić więcej czasu na kontaktach z agentem zarządzającym i / lub gośćmi w porównaniu do wynajmującego. Wynajem wakacyjny jest bardziej czasochłonny niż bycie właścicielem, co skłania wielu inwestorów do czekania do przejścia na emeryturę przed dokonaniem wynajmu wakacyjnego lub do wybierania znacznie bardziej bezproblemowej opcji wynajmu długoterminowego.

Obecna sytuacja pandemiczna spowodowała, że właściciele domków w Kopalinie dokładają wszelkich starań, aby wyczyścić / zdezynfekować i przygotować swoje nieruchomości dla gości. Dodatkowe koszty i czas potrzebny na zapewnienie zgodności były dla wielu stresujące.