Jak zadbać o ogrody Gdańsk?

Jeśli jesteś nauczycielem i chciałbyś założyć ogrody Gdańsk w swojej szkole, Ogród Botaniczny ma zasoby online i dodatkowe materiały edukacyjne związane z ogrodnictwem.

Firma ogrodnicza z Gdańska posiada bazę danych roślin oraz przydatne narzędzia i aplikacje, z których możesz korzystać, takie jak kalkulator sadzenia. Ich kalendarz sadzenia daje możliwość dodania kodu pocztowego w celu dostosowania kalendarza do warunków klimatycznych. Moją ulubioną częścią mojej pracy jest to, że przychodzą dzieci lub dorośli i po prostu ekscytują się ogrodnictwem i zapraszaniem ich do pracy w domu i do pielęgnacji obejmującej ogrody Gdańsk. Po prostu mały pojemnik, jeśli mieszkasz w mieszkaniu lub na małym podwórku. Wszystko po to, aby zaplanować ogrody Gdańsk (województwo pomorskie), jest moim absolutnym celem.

Bylina to roślina, która powraca z roku na rok, więc można ją sadzić w ziemi. Mam tu ten japoński ukwiał, który jest wieloletni, wraca z roku na rok. Nie umiera zimą, więc po prostu ją wycinasz i wraca co roku, a będziesz mieć tę roślinę w swoim ogrodzie tak długo, jak chcesz. Roczne to takie jak petunie lub coleus, w których kwitną tylko jeden sezon, a następnie kończą się jesienią. Mróz je zabije i znikną – a takie ogrody Gdańsk nie cieszą długo oka.