Waterman – pióra wieczne, długopisy i inne materiały piśmiennicze

Oto kilka powodów, dla których warto wypróbować wieczne pióra marki Waterman.

1. Pisanie długopisem nie jest tak trudne, jak w przypadku pióra, pisanie przy użyciu pióra wiecznego Waterman jest znacznie łatwiejsze. Pozwala na dłuższe pisanie bez zmęczenia. Łatwiej jest wejść w ruch, używając czegoś, co naprawdę płynie.

2. Pisanie wiecznym piórem jest znacznie lepsze dla środowiska. W długopisie, gdy zużyjesz cały atrament, wyrzucasz go do kosza. Chociaż możesz kupić jednorazowe pióra wieczne, większość z nich nie jest przeznaczona do wyrzucenia. Kiedy skończy Ci się atrament w piórze Waterman, po prostu napełnij zbiornik i wróć do pracy.

3. Pisanie piórem wiecznym od Watermana jest bardziej ekonomiczne na dłuższą metę. Nie chcę myśleć o ilości pieniędzy, które wyrzuciłem lub straciłem w postaci na wpół używanych długopisów. Ze względu na ich jednorazowy charakter jestem z nimi dość nieostrożny. Jeśli zgubię, no cóż, mogę kupić zupełnie nową paczkę. W wiecznym piórze jest coś, co inspiruje Cię do opieki. Wysoka cena niektórych modeli z pewnością ma z tym coś wspólnego. Ale tradycją pióra wiecznego jest aura ponadczasowości i trwałości, która zachęca właściciela do jej ochrony; może nawet stać się pamiątką rodzinną. W rezultacie, oprócz początkowej inwestycji w pióro wieczne Waterman, jedynym powtarzalnym wydatkiem, jaki będziesz ponosić, jest od czasu do czasu kupowanie większej ilości atramentu. W rezultacie oszczędzasz pieniądze na dłuższą metę dzięki wiecznemu pióru w porównaniu do długopisu.