Cierpisz na wypadanie włosów? Poznaj systemy włosów!

Zauważasz u siebie widoczne wypadanie włosów? Zastosuj systemy uzupełnień włosów od Hair Again – chociaż ta metoda cieszy się dużą popularnością systemy włosów nie trwają wiecznie. Ogólna żywotność każdego włosa będzie zależeć od kombinacji czynników – na szczęście wielu z nich można kontrolować.

Jaka jest trwałość systemu włosów? Jeśli zainwestowałeś w dobrej jakości treskę, powinieneś mieć od 6 do 10 miesięcy użytkowania przed koniecznością jej wymiany. Jeśli nie podejmiesz odpowiednich kroków związanych z utrzymaniem systemu włosów, z treski dostaniesz znacznie mniej życia – czasami nawet zaledwie trzy miesiące! Na trwałość włosa duży wpływ mają także różne aspekty systemu, w tym rodzaj podstawy, materiały, codzienne użytkowanie, mocowanie, konserwacja i czyszczenie.

Nie wiesz, który system włosów jest dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z firmą Hair Again, która zna sposoby na wypadanie włosów. Systemy włosów z podstawą z siatki zapewniają bardziej naturalną i niewykrywalną linię włosów. Są również lekkie, fajne, a w wielu przypadkach wygodniejsze. Jeśli chodzi o trwałość włosa, podstawa z siatki jest delikatniejsza i reaguje z kwasami ciała, co powoduje uszkodzenie włosa i ewentualną jego wymianę. Najbardziej trwałe systemy włosów na wypadanie włosów wykorzystują polimery, takie jak silikon lub poliuretan, zamiast siatki, jako podstawę, która tworzy wygląd skóry głowy.

Ze względu na ich trwałość systemy włosów z polimerowymi bazami są zalecane dla tych, którzy chcą najtrwalszych włosów. Chociaż są trwałe, bazy polimerowe mogą łatwo stać się gorące i niewygodne, a także brak im naturalnego wyglądu, jaki zapewniają systemy włosów z siatki – dobrą wiadomością jest to, że niezależnie od tego jaki system włosów wybierzesz, ukryje on Twoje wypadające włosy. Chociaż rodzaj podłoża jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym o żywotności systemu włosów, rodzaj włosów używanych w twoim systemie jest również niezwykle istotny, jeśli chodzi o trwałość Twojej treski, którą nosisz ze względu na wypadanie włosów.