Z czego wykonane są grobowce?

Nagrobek będzie upamiętniał ukochanego przez wiele lat. Projekt na grobowce powinien nie tylko odzwierciedlać osobiste upodobania zmarłego, ale powinien odzwierciedlać sposób, w jaki żyli. Kiedy przyjdzie czas na podjęcie decyzji, będziesz musiał stawić czoła wielu pytaniom – „Od czego zacząć?”, „Jakiego rodzaju grobowce są dozwolone?” – a wybór w tym trudnym okresie może być bardzo stresujący. Celem tego przewodnika jest pomoc w podjęciu bardziej świadomej decyzji bez narażania emocji na osąd.

Rodzaje nagrobka:
Wybierając grobowce, musisz najpierw zdecydować, jakiego tekstu i zdjęć użyć. Każda litera się liczy i może znacząco wpłynąć na wynik projektu. Wybór później pozostawi tylko ograniczone opcje. Pionowe nagrobki Pionowy nagrobek to najbardziej tradycyjny projekt. Zazwyczaj są one wykonane z granitu, marmuru lub wapienia i są przymocowane do podłoża za pomocą betonowej podstawy. Zazwyczaj mają 45 cali wysokości, 30 cali szerokości i 6 cali głębokości.

Typowy pionowy nagrobek.
Płaskie grobowce (płaskie tabletki, płaskie markery) są zwykle wykonane z granitu lub brązu. Mogą być równo z ziemią lub podniesione do tyłu z pochyłości (płaskie znaczniki uniesione, znaczniki fazowane). Podobnie jak tradycyjne nagrobki, są one dostępne w różnych kolorach, wykończeniach, rozmiarach i materiałach.

Grobowce z nacięciem (znaczniki księgi) to nagrobki pełnej długości, które leżą płasko na poziomie gruntu. Mają grubość co najmniej 4 cali i zapewniają więcej miejsca na spersonalizowaną ekspresję. Znaczniki księgi można łączyć ze znacznikami ukośnymi i ukośnymi oprócz tradycyjnych stojących nagrobków.

Pomniki i grobowce kremacyjne są podobne do pionowych nagrobków, ale będą miały pojemniki (zwykle wydrążony granit) na kremowane pozostałości po obu stronach. Te pojemniki kremacyjne są zwykle oddzielne od samego grobowca.

Ławki kremacyjne:
Ławki mogą być używane zamiast nagrobka i nie wymagają betonowej podstawy. Niektóre style mieszczą szczątki maksymalnie sześciu osób. Ławki kremacyjne są często używane do poprawy wyglądu ogrodów pamięci.