Wykonaj identyfikatory

Laserowo wycinane identyfikatory i odznaki – niezależnie od tego, czy tworzysz plakietki pracowników, czy identyfikatory zdarzeń, istnieje jedna wspólność: dostosowanie. Nie są to produkty, które można zamówić hurtowo, a następnie użyć w razie potrzeby, ponieważ muszą być spersonalizowane nazwiskami osób. Ponieważ cięcie laserem pozwala tworzyć niestandardowe projekty i wykonywać na żądanie unikalne identyfikatory, idealnie nadaje się do tego celu.

Oto przykład niestandardowych wycinanych laserowo i grawerowanych plakietek zdarzeń z trzech różnych materiałów: złotego lustra akrylowego, przezroczystego akrylu i bursztynu bambusowego). Podczas, gdy wycinanie i grawerowanie jest identyczne na każdej plakietce, ogólny wygląd i dotyk są różne w zależności od użytego materiału.

Identyfikatory wycinanie laserowe – Cięcie laserowe wymaga pliku projektu cyfrowego wykonanego w oprogramowaniu, takim jak Adobe Illustrator lub Inkscape, który zawiera ścieżki wektorowe do grawerowania i cięcia. Ten zrzut ekranu pliku projektowego zastosowanego do powyższych odznak pokazuje niebieskie linie do wycinania i czarne wypełnienia do grawerowania. Użyj tego jako szablonu do własnego projektu odznaki, pobierając kopię pliku ze strony firmy Harbest. Jeśli masz wydarzenie, jest mało prawdopodobne, abyś zrobił tylko jedną odznakę. Bardziej opłacalne jest tworzenie układu pełnego arkusza, aby jednocześnie tworzyć większą liczbę identyfikatorów.

Chcesz stworzyć własną wersję identyfikatorów? Pobierz przykładowy plik Adobe Illustrator i dokonaj edycji, aby uwzględnić logo wydarzenia i spersonalizowane nazwiska uczestników. (Ten przewodnik po zagnieżdżaniu pomoże ci uporządkować plakietki i plakietki, abyś mógł jak najbardziej efektywnie wykorzystać materiały – i uzyskać najlepszą cenę). Gdy plik projektu jest gotowy, po prostu wyślij go do wycinarki laserowej, tak jak zwykłe zadanie drukowania. Jeśli masz dostęp do lokalnej wycinarki laserowej, możesz sam bawić się urządzeniem. Ale jeśli tego nie zrobisz, po prostu prześlij plik i zamów z usługi cięcia laserowego.