Kurs kitesurfingu Jurata nad polskim morzem!

Podczas naszych wakacji dla początkujących w kitesurfingu zabieramy Cię nie tylko do najlepszych miejsc do uprawiania kitesurfingu na świecie, ale także pomagamy w nauce i wysyłamy Cię na kurs kitesurfingu Jurata. Od pierwszego założenia latawca do pierwszych kilku metrów na desce – będziesz w dobrych rękach na naszym kursie kitesurfingu. Z pewnością często czytasz takie zdanie, gdy szukasz dobrego i odpowiedniego kursu kitesurfingu Jurata. Dlatego nie piszemy tylko tego jednego zdania, ale podajemy również dziesięć dobrych powodów, dla których kurs kitesurfingu Jurata w 3 Surf School zabierze Cię dalej niż cokolwiek innego.

Kursy kitesurfingu w licencjonowanych szkołach latawców w mieście Jurata.
Pracujemy wyłącznie ze szkołami latawców lub prowadzimy własne centra latawców, które zostały certyfikowane przez VDWS lub IKO. Oznacza to, że wszyscy instruktorzy kitesurfingu, którzy tu pracują, zostali przeszkoleni i zawsze możesz być pewien, że w pełni wykorzystasz swój kurs kitesurfingu, bez względu na to, gdzie jesteś.

3surfschool – centrum kitesurfingu.
W Juracie prowadzimy własne centra kitesurfingu i trenujemy na najnowszym sprzęcie firm renomowanych. Zawsze upewniamy się, że znajdziesz idealną infrastrukturę do kitesurfingu: miejsce do przechowywania sprzętu, w którym możesz bezpiecznie przechowywać swój sprzęt, możliwość czyszczenia sprzętu świeżą wodą i oczywiście uruchomienie i lądowanie, aby sesja bezpiecznie się rozpoczęła i zakończyła.

Nowe techniki treningowe , które oferuje kurs kitesurfingu Jurata: zawsze pracujemy nad ulepszeniem naszych metod treningowych na naszych kursach kitesurfingu. Obejmuje to nie tylko stałe szkolenie naszych instruktorów kitesurfingu, ale także nowe techniki. Od 2018 roku dostarczamy system radiowy. Dzięki tej technice uczniowie i instruktorzy kitesurfingu komunikują się ze sobą na wodzie. Student kitesurfingu otrzymuje bezpośredni wkład w swoją technikę i to nie tylko wtedy, gdy wraca na plażę. Dzięki tej metodzie nasze kursy kitesurfingu Jurata stały się znacznie bardziej skuteczne, a uczniowie mogą robić postępy szybciej i lepiej.