Długopisy z nadrukiem jako reklamowe gadżety

PROMOCYJNE DŁUGOPISY Z NADRUKIEM – ORYGINALNE I NAJLEPSZE

Podczas gdy długopis został wynaleziony przez węgierskiego wynalazcę Laszlo Biro, to Baron Bich spopularyzował projekt. Biro produkował długopisy w fabryce zbudowanej w Argentynie w 1943 roku, ale dopiero w 1953 roku zgodził się sprzedać swoje patenty Bichowi, który był jednym z pierwszych ludzi na świecie, który dostrzegł potencjał tego prostego przełomu technologicznego. W jednej z najlepszych decyzji biznesowych XX wieku, tam, gdzie Bill Gates zapłacił 40 000 dolarów za system operacyjny MS-DOS, Bic wkrótce rozszerzył produkcję długopisów w Europie i utworzył Societe Bic, firmę, która jest nadal notowana na francuskim rynku giełda z kontrolą większościową nadal w rękach członków rodziny. Siedziba firmy znajduje się we francuskim mieście Clichy do dziś. Firma produkuje obecnie w kilku krajach z największym zakładem produkcyjnym w Milford Connecticut USA.

Długopisy z nadrukiem, reklamowe i promocyjne, niewiele się zmieniły od wielu lat. Podczas gdy długopis promocyjny ogólnie słabnie wraz ze zmianą sposobu prowadzenia działalności gospodarczej i wzrostem liczby wiadomości elektronicznych na różnych platformach, reklamowy długopis z nadrukiem wciąż ma wysoką pozycję pod względem markowych i użytecznych produktów. Długopisy reklamowe słyną nie tylko z jakości ich wkładów, długości ich aktywnego życia oraz jakości formowania i znakowania dostępnych na beczkach z szerokiej gamy modeli, oferowane przez nas długopisy reklamowe są w stanie utrzymać jakość produktu, który produkuje się przez kilka pokoleń, więc nadal jest tak, że dzisiaj można odebrać długopis i natychmiast rozpoznać podwyższoną jakość produktu ponad większą masę tanich i markowych produktów alternatywnych.

Ale oczywiście w dzisiejszych czasach, gdy świat komunikacji biznesowej gwałtownie się zmienia, jest więcej powodów, aby kiedykolwiek patrzeć na reklamowe długopisy z nadrukiem, mimo że wielu ludzi uważa, że ​​są one produktem bardziej odpowiednim na ostatnie stulecie. Ale zastanów się nad klasycznymi produktami z oferty Bic i nad szczególnymi atrybutami, które wciąż mają znaczenie dla marketingowców promocyjnych. Przede wszystkim istnieją klasyczne wzory, które liżą słynne pióra Bic Click, które każdy może zapamiętać z czasów szkolnych. Podobnie jak wszyscy sprawdzeni wykonawcy, pióra te są nadal jednymi z najpopularniejszych modeli, które czcigodna instytucja produkuje i są uważane za podstawowe elementy pióra promocyjnego.

Bez względu na styl pióra, który chcesz dla swojej firmy i sposób, w jaki zamierzasz go używać nasza firma ma model, który będzie dla Ciebie działał. Ogromną zaletą rozdawania tych słynnych piór jest to, że ludzie natychmiast rozpoznają markę i projekty i oceniają je bardziej niż niektóre z generycznych tanich długopisów, które zalewają rynek, a wiele z nich ma gorsze parametry techniczne. Jeśli więc cenisz swoją markę, warto dodać swoje logo i wiadomości promocyjne do naszych długopisów reklamowych gdyż oferujemy najlepsze na rynku długopisy z nadrukiem które może następnie reklamować zarówno wizerunek Twojej firmy, jak i wyższy poziom wydajności dla osoby, która ją posiada.